Opinie klientów
WiW sp. z o.o.

DODAJ OPINIĘ

Date de livraison : 13/08/2018 Opinia zamieszczona dn.
30/08/2018
przez Tomasz D. nabywcę modelu CITROËN NOWY C4 CACTUS

1 opinia(-e) zamieszczona(-e) przez Tomasz D.

Jakoś obsługi na najwyższym poziomie. Z racji wakacji i urlopów byłem obsługiwany przed dwie osoby, więc tym bardziej należy pochwalić za sprawny przekaz informacji o kliencie między pracownikami, a nawet dostępność w czasie urlopu! Tak być powinno! Mimo drobnego błędu w konfiguracji samochodu (nie zależnego od sprzedawcy) stanęli na wysokości zadania i zrekompensowali "straty". Polecam każdemu, sam wrócę nie tylko na serwis

Date de livraison : 04/04/2018 Opinia zamieszczona dn.
10/04/2018
przez Waldemar M. nabywcę modelu CITROËN NOWY C3

1 opinia(-e) zamieszczona(-e) przez Waldemar M.

Obsługę w salonie Citroena w Opolu oceniam bardzo pozytywnie. Spotkałem się tu z życzliwością, uśmiechem, gościnnością i pełnym profesjonalizmem na każdym etapie zamówienia i zakupu samochodu. Uzyskałem odpowiedzi na wszelkie pytania na etapie zainteresowaniem nowym modelem samochodu. Szybko zaproponowano mi jazdę próbną, przygotowano ofertę, a następnie sporządzono wszelkie dokumenty. Telefonicznie informowano mnie o etapach realizacji zamówienia i miesiąc wcześniej wydano nowy samochód.

Date de livraison : 12/03/2018 Opinia zamieszczona dn.
28/03/2018
przez Joanna J. nabywcę modelu CITROËN C4 SPACETOURER

1 opinia(-e) zamieszczona(-e) przez Joanna J.

Wysoka kultura osobista i serdeczna życzliwość - to podstawowe cechy osób z którymi się stykałam podczas załatwiania wszystkich formalności .
Profesjonalizm , duża wiedza fachowa , cierpliwość w tłumaczeniu poszczególnych nowych i niezrozumiałych funkcji w samochodzie .
Wiarygodność w dotrzymywaniu terminów i godzin spotkań oraz poświęcenie mi tyle czasu ile było potrzeba dając poczucie bycia najważniejszym klientem .
Serdecznie polecam wizytę w opolskim salonie.

Date de livraison : 31/01/2018 Opinia zamieszczona dn.
12/02/2018
przez Paweł B. nabywcę modelu CITROËN C-ELYSEE

1 opinia(-e) zamieszczona(-e) przez Paweł B.

Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej i, co równie ważne, życzliwej obsługi. Mam porównanie, bo szukałem citroena c-elysee w dwóch salonach - jeden z nich wypadł strasznie blado w porównaniu opolskim. Przede wszystkim dealer postarał się, żeby załatwić sprawnie dokumenty, co nie było łatwe, bo mieszkam dwa województwa dalej. W każdej chwili był dla mnie dostępny, nawet będąc na urlopie. Między innymi z takich powodów wrócę właśnie do tego salonu, jeśli będę jeszcze kiedyś kupował samochód.

Date de livraison : 24/01/2018 Opinia zamieszczona dn.
03/02/2018
przez Rafał J. nabywcę modelu CITROËN C4 CACTUS

1 opinia(-e) zamieszczona(-e) przez Rafał J.

Wszystko przebiegało bardzo sprawnie i profesjonalnie.Polecam

Zamknij
DODAJ OPINIĘ